Суд виніс вирок жителю Калущини, який три роки тому пограбував Новицьку сільську раду

опубліковано: 2018.10.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 635

Три роки тому, в ніч на 18 грудня 2015-го, обікрали приміщення Новицької сільської ради. Зловмисники металевим міні-ломиком відтиснули метало-пластикове вікно на першому поверсі будівлі та проникли в приміщення. За допомогою того ж ломика злодії виламали двері кабінету голови сільської ради. Звідти забрали ноутбук “Lenovo G585” та роутер “TP-Link”, які належали особисто голові сільради, монітор “NeovoH-W19”, який знаходився на балансі сільської ради, та деякі особисті речі в.о. головного бухгалтера.

Своїми діями злодії завдали матеріальної шкоди Новицькій сільській раді на суму 1104 гривень, сільському голові — на загальну суму 2800 гривень, а бухгалтеру — на 550 гривень, інформують “Вісті Калущини”.

Днями Калуський міськрайонний суд виніс вирок одному із грабіжників — три роки позбавлення волі. Термін відбуття обчислюватимуть з 26 вересня цього року — з моменту фактичного затримання.

Що ж до іншого співучасника злочину, а саме він був за кермом автомобіля марки “Рено Лагуна”, на якому зловмисники приїхали до сільської ради, то суд щодо нього відбудеться пізніше — в рамках іншого кримінального провадження. 

Ілюстрація — pixabay.com

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини