На комітеті говорили про реставрацію Стелли розстріляним студентам торговельної школи та будівництва памятника братам Фільчинським

опубліковано: 2018.10.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 108

Вчора відбулося чергове засідання комітету з питань встановлення у місті пам’ятних знаків.

Вчора відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань надання допомоги у встановленні в м.Калуші Пам’ятного Хреста архистратига Михаїла на Пагорбі Слави, Стелли розстріляним студентам торговельної школи, пам’ятника Калуським дзвонарям братам Фільчинським та у створенні Народного музею визвольних змагань Ярослава Стецька та Слави Стецько у м.Києві  під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко.

На засіданні обговорювались питання здійснення реставрації Стелли розстріляним студентам торговельної школи на площі Героїв та будівництва памятника Калуським дзвонеливарям братам Фільчинським.

Скульптор, член національної спілки художників України Ігор Семак представив проект пам’ятного знаку з врахуванням пропозицій, висловлених у ході попередніх засідань організаційного комітету. Також присутні узгодили подальші дії щодо обговорюваних питань та строки проведення наступних засідань.

Прес-служба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини