Калуська “Просвіта” оголошує конкурс творчих робіт «Просвіта Калущини на межі століть і тисячоліття»

опубліковано: 2018.10.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 193

УВАГА! КОНКУРС!

У рамках відзначення 150-річчя товариства «Просвіта» та 115-річчя «Просвіти» Калущини

Калуське міськрайонне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка за сприяння Калуської міської ради, редакцій газет «Дзвони Підгір’я», «Вісті Калущини», «Нафтохімік-Калуш», «Вікна» оголошує конкурс творчих робіт «Просвіта Калущини на межі століть і тисячоліття».

Основні завдання Конкурсу: привернути увагу до просвітянського руху на Калушині, формувати мовну культури, розуміння важливості української мови як духовного коду нації, сприяти пробудженню національної самосвідомості, любові до рідної землі та її історії, виявити творчі здібності та обдарування підростаючого покоління, підтримати талановитих людей.

До участі у Конкурсі запрошуються всі, хто бажає. Конкурс проводиться в жовтні-листопаді 2018 року. Для участі у Конкурсі необхідно до 20 листопада 2018 року подати до Центральної бібліотеки ім. Т.Шевченка (м. Калуш, вул. Підвальна, 6) творчі роботи на паперових і електронних носіях, заявку учасника Конкурсу, вказавши прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце проживання, контактний телефон, рід занять тощо.

Роботи, які не відповідають темі, до участі в Конкурсі не допускаються. Автор може представляти тільки одну роботу. Роботи учасників Конкурсу не рецензуються і не повертаються. Оцінювання творчих робіт заочне.

Вимоги: творча робота — це поетичний чи прозовий твір, у якому відображені власні думки, враження автора на задану тему (вірш, есе, нарис), має бути надрукована шрифтом Times New Roman текстового редактору Word розміром 14 на одному боці аркуша білого паперу формату А4 з міжрядковим інтервалом 1,5. Обсяг творчої роботи: поезія — 5-6 віршів; проза — до 5 друкованих сторінок формату А4.

Творчі роботи оцінюються журі за такими критеріями: оригінальне розкриття теми, самобутність образно-художнього мислення, грамотність викладу та культура оформлення.

Переможці (І, ІІ, ІІІ місця) нагороджуються грамотами та подарунками, інші учасники Конкурсу — грамотами за участь. Кращі роботи будуть надруковані у збірнику «Просвіта Калущини на межі століть і тисячоліття».

Затверджено рішенням правління Калуського МРО ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка від 09.09.2018 р.

Леся Кирилович, голова ВУТ «Просвіта»

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини