Сфера працевлаштування в Україні забюрократизована

опубліковано: 2018.10.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 128
«Дослідження аналітичного центру «EasyBusiness» показало, що кількість регуляцій, які виконує український бізнес, тотожна кількості регуляцій, які виконує європейський бізнес у тих країнах, про які йдеться у дослідженні. Але щодо часу, то український бізнес витрачає його у два рази більше. Хочу підкреслити, що одна зі сфер, яку окремо досліджували – це сфера працевлаштування і всієї бюрократії, яка з цим пов’язана. І тут ми бачимо, що український бізнес виконує на 30 відсотків більше регуляцій ніж європейський. Тобто у інших сферах у нас навіть менше регуляцій, а от у сфері працевлаштування на 30 % більше і часу вдвічі більше. Це якраз фокусує нашу увагу на дерегуляції та вказує на те, що серед наших пріоритетів повинно бути зменшення бюрократії у сфері працевлаштування», – прокоментувала практичні аспекти Індексу Бюрократії Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Презентація цього дослідження відбулася 1 жовтня в Українському кризовому медіа-центрі в рамках International Bureaucracy Day в Україні. Переглянути фотоальбом

Для комунікації результатів проекту створено веб-сайт: http://bureaucracyindex.in.ua

Нагадаємо, захід організовано аналітичним центром EasyBusiness при підтримці Atlas Network та фонду Фрідріха Науманна в партнерстві з Американською торговою палатою в Україні, Асоціацією професійного уряду, Словацьким аналітичним центром INESS та Спілкою підприємців малих середніх і приватизованих підприємств України.

Презентація результатів Індексу в рамках International Bureaucracy Day (завантажити)

 

За матеріалами Державна регуляторна служба

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини