У Вістовій та Пійлі провели навчання правил пожежної безпеки

опубліковано: 2018.10.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 110

 

 

Згідно статистики, більшість пожеж, пов’язаних із загибеллю людей, виникає саме у житловому секторі. Незважаючи на постійні застереження, люди не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки.

Основними причинами пожеж у житловому секторі є необережне поводження із вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей та димоходів, порушення правил експлуатації побутових електроприладів, коротке замикання електромережі.

Щоб надзвичайних ситуацій було якого менше, Калуський міськрайонний відділ управління ДСНС 28 вересня провів навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях в селах Вістова та Пійло. Проведено роз’яснювальну роботу для соціально незахищених верств населення, взято на облік одиноких людей похилого віку, багатодітні сім’ї та матерів, які самі виховують дітей. З ними провели бесіди та інструктажі, роздали їм листівки та пам’ятки застережного характеру.

Шановні мешканці міста Калуша та Калуського району! Працівники Калуського міськрайонного відділу УДСНС в області звертаються до вас з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про безпеку свого життя та близьких. Пам'ятайте: людська необережність у поводженні з вогнем, порушення правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в побуті —один крок до біди.

Василь Микитин, начальник Калуського МРВ У ДСНС

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини