У Підмихайлі для стареньких одиноких влаштували гостину та концерт

опубліковано: 2018.10.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 492

1 жовтня весь світ відзначив Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня. Резолюція ООН також була затверджена урядом України.

Традиційно Калуський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у перший день жовтня влаштовує свято для своїх підопічних. Цього року святковий стіл накрили для одиноких літніх людей із Підмихайля та Бережниці. Невелику концертну програму провели у бібліотеці-філії с. Підмихайля (ведучі — Ілона Візінська та Соломія Тимків). Пісенні дарунки звучали у виконанні аматорів Народного дому Роксолани Штогрин, Соломії Тимків та Вікторії Мацейків. Гуморесками веселив Микола Попович, пишуть «Вісті Калущини».

Директор терцентру Андрій Рогатинський, начальник управління соціального захисту населення Калуської РДА Людмила Перетятко бажали винуватцям свята міцного здоров’я, сили і наснаги ще на довгі роки, безхмарного неба та спокою — в душі та Україні. А старенькі щиро посміхалися у відповідь, дякували своїм соціальним працівникам за турботу та чуйне ставлення.

Підмихайлівський сільський голова Богдан Мазур, крім щирих привітань, повідомив ще й приємну новину. У наступному році сільська рада планує закласти певні кошти на лікування у медзакладах для одиноких жителів Підмихайля та Бережниці.

Також старенькі із Підмихайля та Бережниці отримали  чашки та тарілки від “Червоного хреста”.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини