Протягом 9 місяців цього року у Калушв взято під соціальне супроводження 95 сімей

опубліковано: 2018.10.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 106

У Калуському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося чергове (10) засідання координаційної ради з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Проблемними питаннями, винесеними на розгляд дорадчого органу були: неналежне виконання батьківських обов’язків (3 сім’ї), наявність міжособистісного конфлікту (1 сім’я), потреба у психологічній підтримці (2 сім’ї), наявність соціально-медичних проблем (1 сім’я). Завершено з позитивним результатом надання соціальних послуг 5 сім’ям, які перебували під соціальним супроводженням Центру. За  результатами рішень координаційної ради протягом 9 місяців поточного року взято під соціальне супроводження 95 сімей (в них на вихованні – 150 дітей).

          Координаційна рада є консультативно-дорадчим органом при виконавчому комітеті міської ради і створена для здійснення координації дій між суб’єктами соціальної роботи із сім`ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. На засіданнях, щомісячно, в присутності суб'єктів соціальної роботи розглядаються матеріали про стан сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, можлива присутність сімей. У разі взяття сім’ї під соціальний супровід, за обов’язковою згодою клієнта, центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді заводиться справа соціального супроводу, складається план соціального супроводу із зазначенням проблеми, яку необхідно вирішити та відповідальних суб’єктів соціальної роботи. У іншому випадку робота з сім’єю ведеться через картку отримувача послуг.

          Як наголошує перший заступник міського голови, голова координаційної ради, Галина Романко, необхідно приділяти значну увагу передусім інформуванню населення міста щодо наявних складних життєвих ситуацій у сім’ях, які є наслідком неусвідомленого материнства та безвідповідального батьківства, а заручником, на жаль, стає дитина.

           Діяльність координаційної ради дозволяє вирішити проблеми сім’ї, особливо на первинному етапі, коли ще суттєво не порушені більшість функцій родини, адже ті, що уже асоціальні, набагато важче піддаються корекції. Тому надважливим є вчасне звернення осіб до відповідних установ, зокрема до Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Калуш, вул. Пушкіна, 9а, з метою отримання кваліфікованої допомоги.

          Пам’ятаймо - краще попередити складні життєві обставини, ніж боротись з негативними наслідками. Не будьмо байдужими до тих, хто поруч з нами!

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини