“Оголошено збір”: після сигналу міська комісія з питань ТЕБ та НС провела тренування

опубліковано: 2018.10.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 169

У відповідності до плану роботи міської комісії з питань ТЕБ та НС на 2018 рік 28.09.2018 року під головуванням міського голови Ігоря Матвійчука відбулось чергове засідання міської комісії з порядком денним:

1. Тренування членів міської комісії щодо їхніх дій по сигналу «Оголошено збір» (І.Головатчук).

2. Про стан підготовки житлово-комунального господарства, об’єктів бюджетної сфери та об’єктів життєзабезпечення міста до дій в осінньо-зимовий період 2018-2019 років (Ю. Рекунов, І. Яковина, В. Мазяр).

3. Про стан пожежної та техногенної безпеки на ПНО і ХНО міста (В. Микитин, П. Копійчак, Д. Іваненко, І. Підсадюк).

4. Про технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту та стан їх готовності до використання за призначенням (В. Микитин).

5. Про стан протипожежного водопостачання міста (В. Микитин, І. Яковина).

6. Про стан впровадження системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення (В. Микитин, Р. Кузів, Г. Перегіняк, Г. Тарас, І. Селехман).

         За результатами розглянутих питань члени міської комісії провели тренування щодо їхній дій при отриманні команди «Оголошено збір». Також  прийняті рішення щодо недопущення надзвичайних ситуацій в житлово-комунальному господарстві та на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Керівникам потенційно та хімічно небезпечних об’єктів наголошено на передбачення коштів в своїх бюджетах на 2019 рік на здійснення заходів по безпечній експлуатації технологічного обладнання та на впровадження системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій  та оповіщення людей у разі їх виникнення.

         КП «Водотеплосервіс» наголошено на приведення всіх пожежних гідрантів на території міста в робочий стан та підтриманні належного тиску в системі протипожежного водопостачання.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини