В гуртожитку для студентів ВПУ №7 м.Калуш провели тактичні навчання

опубліковано: 2018.09.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 91

 

Працівники пожежно-рятувальної служби області постійно проводять навчання на найбільш пожежонебезпечних об’єктах області. В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу об’єктів на предмет дій у разі виникнення пожежі.
27 вересня тактико-спеціальне навчання проведено в гуртожитку для студентів ВПУ №7 м. Калуша. За тактичним задумом навчань, в бібліотеці, що на першому поверсі внаслідок короткого замикання відбулось загорання кабелю. Вогонь швидко розповсюджується та створюється задимленість по поверхах.
Черговий закладу одразу повідомила про пожежу рятувальників за номером «101» , керівництво та організовує евакуацію проживаючих в гуртожитку студентів в безпечне місце.

До місця пожежі оперативно направлено вогнеборців ДПРЧ-6 міста Калуш. Прибувши до місця виклику, керівник гасіння пожежі проводить розвідку місця виникнення пожежі. Вогнеборці прокладають магістральні лінії, встановлюють автомобілі на пожежний гідрант. Всі сили та засоби зосереджені для ліквідації пожежі та недопущення її розповсюдження на сусідні приміщення.
Умовну пожежу локалізовано, а згодом і ліквідовано. Рятувальникам поступає команда відбій. Проводиться розбір навчань.
Проведення таких навчань з особовим складом рятувальників дає можливість вдосконалювати професійні навички щодо дій в різних надзвичайних ситуаціях.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини