В ПК «Юність» відбулось тактико-спеціальне навчання

опубліковано: 2018.09.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 91

 

Працівники пожежно-рятувальної служби області постійно проводять навчання на найбільш пожежонебезпечних об’єктах області. В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу об’єктів на предмет дій у разі виникнення пожежі.

24 вересня тактико-спеціальне навчання проведено в палаці культури Юність.

За тактичним задумом навчань, в глядацькому залі, що на першому поверсі внаслідок короткого замикання відбулось загорання кабелю. Вогонь швидко розповсюджується та є двоє травмованих людей.

Черговий закладу одразу повідомила про пожежу керівництво, а ті в свою чергу рятувальників за номером «101». 

До місця пожежі оперативно направлено вогнеборців ДПРЧ-6 міста Калуш. Прибувши до місця виклику, керівник гасіння пожежі проводить розвідку місця виникнення пожежі та організовує евакуацію потерпілих в безпечне місце.

Вогнеборці прокладають магістральні лінії, встановлюють автомобілі на пожежний гідрант. Всі сили та засоби зосереджені для ліквідації пожежі та недопущення її розповсюдження на сусідні приміщення.

Умовну пожежу локалізовано, а згодом і ліквідовано.  Рятувальникам поступає команда відбій. Проводиться розбір навчань.

Проведення таких навчань з особовим складом рятувальників дає можливість вдосконалювати професійні навички щодо дій в різних надзвичайних ситуаціях. 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини