Калушам, які мають проблеми з документами через перйменування вулиць, потрібно внести зміни в правовстановлюючі документи на нерухомість

опубліковано: 2018.09.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 72

 

В зв’язку з перейменуванням значної частини вулиць, забудовою нових мікрорайонів, створенням нових підприємств  та з метою виключення подвійної нумерації будинків виконавчим комітетом Калуської міської ради 22.06.2004 року було прийнято рішення  за №313 «Про впорядкування нумерації та назв вулиць міста». Про це інформує сайт Калуської міської ради.

Цим рішенням затверджено зміни та надання нової нумерації будинкам та підприємствам міста, згідно з картографічними матеріалами, розробленими в 1998 році госпрозрахунковою земельною групою, а також зобов’язано, міськийвідділу справах архітектури та містобудівного кадастру, при наданні довідок, користуватись картографічними матеріалами з внесеними відповідними змінами.

На сьогоднішній день, в місті залишаються будинковолодіння власники яких не змінили адресні номери та аншлаги на будівлях, та не внесли відповідних змін в правовстановлюючі документи на нерухомість.

І як наслідок, в законослухняних виникають проблеми при отриманні довідок про склад сім’ї для оформленням субсидій .

Для вирішення ситуації , що склалася власникам будинковолодінь, які ще не внесли зміни в документи на право власності необхідно звернутися в відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру для уточнення адресного номера , після чого необхідно внести відповідні зміни в правовстановлюючі документи на нерухомість.

Калуська міська рада та міський голова сподіваються на ваше розуміння ситуації та просить вжити необхідні заходи для врегулювання цього питання.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини