Мама двох дітей вкрала у знайомого 400 доларів

опубліковано: 2018.09.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 736

 

Днями Калуський міськрайонний суд призначив покарання калушанці, яка викрала із шухляди знайомого кількасот доларів. Жінка ніде не працює, є заміжньою та має двох неповнолітніх дітей.

Варто зазначити, що це — не перший злочин підозрюваної. У червні минулого року суд уже призначав їй покарання — через крадіжку, поєднану з проникненням у житло. Тоді жінка отримала 240 годин громадських робіт, проте через амністію термін було скорочено на половину.

І ось новий злочин. В кінці минулого року, 15 грудня, жінка завітала до будинку знайомого. Вона знала, що гроші чоловік зберігає в шухляді шафи. Вибравши час, коли за нею ніхто не спостерігав, калушанка забрала зі сховку 400 доларів і втекла. Проте господар здогадався, хто обікрав його, і звернувся до поліції.

У суді калушанка повністю визнала свою вину. І просила суворо її не карати. Адже злочин вчинила через важке матеріальне становище. Жінка погодилася відшкодувати потерпілому вкрадену суму та виплатити тисячу гривень, потрачених на правову допомогу.

Суд врахував молодий вік обвинуваченої, що вона має двох дітей, та те, що жінка вчинила корисливий злочин не вперше, призначив їй три місяці та п’ять днів арешту.

Усі дані — з єдиного реєстру судових рішень.

Фото — із сайту kabar.kg.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини