На заводі ТОВ “СВІСС КРОНО”в Брошнів-Осадській ОТГ встановлюють найсучасніші фільтрувальні установки фірми Scheuch

опубліковано: 2018.08.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 234
 

На шкідливому виробництві в Брошневі триває монтаж фільтрувальної установки вологої очистки відпрацьованого повітря.

 

Крок до покращення екологічної ситуації зроблено одним із промислових підприємств – на підприємстві ТОВ «СВІСС КРОНО» удосконалюють своє очисне обладнання, встановлюючи найсучасніші очисні фільтрувальні установки фірми Scheuch (країна виробник Австрія). Про це повіідомляється на сторінці Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади.

 

На данном изображении может находиться: на улице

За словами директора ТОВ «СВІСС КРОНО» Анджея Зайонца, на цей час пріоритетним завданням є не тільки удосконалення самого виробничого процесу, але й мінімальний вплив на екологію. 

Як пояснив директор, гарячі газові потоки збиратимуться у одній трубі, де будуть скроплюватися водою, після чого важкі частини випадатимуть в осад. За таким принципом і працюватиме очисне фільтрувальне обладнання, яке встановлюється.

Таким чином уже в жовтні буде реалізовано перший етап: запускатимуть фільтрувальні установки, аналізуватимуть їхню роботу. Проте на майбутнє в планах ще й другий етап облаштування очистки відпрацьованого повітря повного технологічного виробництва.

На данном изображении может находиться: 2 человека, на улице

Як відзначив А.Зайонц, рік тому сучасні фільтри встановили на підприємстві SWISS KRONO SAS у Франції. А цьогоріч запрацюють фільтрувальні установки на підприємстві у Брошнів-Осаді.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини