Убивцю та гвалтівника малолітньої судитимуть судом присяжних

опубліковано: 2018.08.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 43

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської з апеляційного суду Івано-Франківської області після скасування вироку Косівського районного суду надійшов обвинувальний акт щодо чоловіка, який вбив і згвалтував малолітню дівчинку у с.Рожневі на Косівщині, пише Галичина.

Нагадаємо, обвинувачений - раніше судимий житель села Рожнів Косівського району. Подія злочину сталася  7 червня 2015 року у вказаному селищі, поблизу  ринку. Відповідно до матеріалів досудового розслідування, обвинувачений схопив дівчинку ззаду за шию і закривши рот рукою, затягнув у чагарник. Слідством встановлено, що дитина померла від удушення, намагаючись звільнитися від нападника.

Після вчинення злочинних дій обвинувачений намагався приховати  сліди вчинення злочину, прикривши тіло дитини гілками та травою і покинув місце події.

15 серпня в підготовче судове засідання доставлено обвинуваченого, який утримується під вартою. Останній заявив клопотання про відвід складу суду, яке було відхилено за безпідставністю.

В процесі судового розгляду обвинуваченому продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят днів до 14 жовтня 2018 року та прийнято рішення про призначення справи до судового розгляду у закритому судовому засіданні судом присяжних, відбір яких буде проводитися у наступному судовому засіданні о 13 год. 30 хв. 08 жовтня 2018 року. 

За матеріалами прес-служби Коломийського міськрайонного суду

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини