Завійчани не перекривали дорогу на Івано-Франківськ. Обласна влада обіцяє вирішити їхню проблему

опубліковано: 2018.08.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 182

Сьогодні на 12 годину жителі с. Завій анонсували повторне перекриття дороги "Івано-Франківськ-Стрий-Мамалига" у с. Вістова.

Нагадаємо, учасники акції протесту — мешканці села Завій,  вимагають відміни приватизації дороги ПП «Калушліспромгосп» або прокладання нової — до лісу у своєму населеному пункті. Детальніше — у матеріалі kalushnews.city

 

Завійчани були налаштовані рішуче. Проте активістів пзапросили на розмову в Івано-Франківську ОДА. Обласна влада пообіцяла громаді вирішити їхні проблеми – повернути дорогу, через яку у них виник конфлікт з ПП «Калушліспромгосп» та зробити ремонт «Довгої гори».

З ким зустрілися жителі Завою та про що йшла мова на зустрічі, можна дізнатися, переглянувши відео ТРК "Незалежність" ТУТ.

"Для тих хто обурюється незручностями. Громада села Завій пройшла вже усі кола пекла по владних кабінетах, судах і прокуратурах, і все намарно. Причина в нашій громадянській байдужості — най сусіда хоч вбивають і гвалтують, коби нас і чіпали. Час привернути увагу суспільства і до наглості ділків-пилорамщиків і до байдужості влади до долі цілого села...." — написав у соцмережі у групі КАЛУШЕР TIMES громадський активіст Пазухін Вік-Тор.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини