50 школярів з Калуського району вирушили на екскурсію до Львова

опубліковано: 2018.08.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 188

Учасники “Шкільної Ліги сміху” — учні Боднарівської, Копанківської, Завійської, Грабійської та Пійлівської шкіл — сьогодні вирушили на екскурсію до Львова.

Діти гулятимуть історичною частиною міста, відвідують кілька музеїв, шоколадну фабрику та Вірменський кафедральний собор.

Надія Бунга, учениця Копанківської ЗОШ каже:

— Я дуже рада, що зможу побувати у чарівному місті Львові, де кожна його вулиця, кожен дім — це історія. Побуваємо на екскурсії на фабриці шоколаду “Світоч”. Побачемо найдавнішу кам’яну споруду, яка цілковито збереглась у Львові — вірменську церкву. Вражень буде багато!

— Ця поїздка відбувається за сприяння голови Калуської РДА Наталії Бабій та фінансової підтримки сільських голів, — розповідає начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Савчук. — Перед тим команди-переможці “Шкільної Ліги сміху” побували в Польщі, Очакові та Хотині.

Наступного тижня ще чотири команди “Шкільної Ліги сміху” поїдуть на екскурсію до м. Трускавець, побувають у дельфінарії. Також заплановані поїздки до Івано-Франківська та Кам’янця-Подільського. Всі учасники ліги веселих та кмітливих матимуть цікаві подорожі!

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини