Відбулася зустріч з громадою села Завій

опубліковано: 2018.08.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 195

9 серпня у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч з громадою села Завійта представниками влади. У заході взяли участь заступник голови Калуської РДА Сергій Дудинець, в. о. начальника управління Держгеокадастру Валентина Хмарник,начальник юридичного відділу апарату РДА Наталія Середюк, керівники правоохоронних органів Калущини та журналісти місцевих мас-медіа.

На зустрічі жителі Завою порушували питання з приводу можливості виділення частини землі підприємства «Калушліспромгосп» з метою  облаштування  дороги для громадських потреб.

Нагадаємо, у 2000-х роках деревообробний цех, який належав військовому лісгоспу, продали підприємцеві. Разом із дорогою, як розповідають селяни, яка була збудована ще за Австро-Угорщини. Під час купівлі підприємець згідно з договором взяв на себе зобов’язання відремонтувати іншу дорогу. Проте у документі не вказано термінів виконання умов договору. Тож, як стверджують завійчани, підприємець не виконав власні зобов’язання.

Усі варіанти компромісу, які були запропоновані представниками влади на попередніх зустрічах, представниками громади Завою відхилено. Завійчани хочуть, щоб власник цеху віддав частину земельної ділянки для облаштування дороги.

За словами заступника голови райдержадміністрації Сергія Дудинця, днями директор підприємства Михайло Чепіль пообіцяв перереєструвати фірму в сільську раду, тож кошти підуть до сільського бюджету, за які можна буде відремонтувати дорогу. Також підприємець пообіцяв у робочий час, коли працює підприємство, пропускати людей та їхню техніку через дану територію.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець підкреслив, що законного шляху змусити підприємця виконувати умови громади немає. Проте необхідно знайти компроміс у проблемному питанні для людей.

Якщо на такі поступки не йде підприємець – жителі Завою планують блокувати дорогу державного значення «Стрий – Івано-Франківськ – Мамалига» у Вістові. Такі дії протесту завійчани вже вчиняли 7 липня. Тоді дорога була перекрита впродовж 2 годин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини