У Калуському районі двом дітям надали статус дитини , яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

опубліковано: 2018.08.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 99

8 серпня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, інформує прес-служба Калуської РДА.

Було  розглянуто такі питання: про надання дозволу на дарування житлового будинку та земельних ділянок; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про позбавлення батьківських прав; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про надання згоди на влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розглянули також питання про надання двом дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 

Чимало питань стосувалися зняття із соціального супроводу та обліку сімей, які перебували під наглядом соціальних служб. А це значить, що тут почали краще дбати про своїх дітей.

За результатами розгляду всіх питань членами комісії прийняті відповідні рішення  та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ виключно з метою захисту прав дітей.

Насамкінець на засіданні комісії затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини