Проінспектовано роботу молодіжного табору в Чорному лісі

опубліковано: 2018.08.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 62

892

6 серпня заступник голови Калуської райдержадміністрації Сергій Дудинець та начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук побували у селі Вістова Калуського району. Днями у цьому селі, на території державного підприємства «Калуське лісове господарство» розпочався другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний Ліс - 2018». Тут набираються сил підлітки з багатьох куточків нашого Прикарпаття.

Сергій Дудинець та Оксана Савчук ознайомилися з роботою табору, поспілкувалися з тренерами та дітьми, поцікавилися як юне покоління проводить дозвілля. Діти тренуються, беруть участь у різноманітних змаганнях, читають, відпочивають, збирають гриби та ін.

Основною метою програми «Чорний Ліс» є військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. Представники поліції проведуть підліткам лекцію про вчинення неповнолітніми злочинів та адмінправопорушень, а рятувальники розповідатимуть дітям про безпеку на воді та вибухонебезпечні предмети.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини