На Прикарпатті запустили мобільний додаток для виклику поліції

опубліковано: 2018.08.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 55

Запуск роботи додатка «My Рol» провели представник компанії розробника та начальник обласної поліції безпосередньо у Ситуаційному центрі за участю представників засобів масової інформації краю.

Національна поліція і МВС України ідуть в ногу із часом та разом з громадськістю надають нові сучасні інструменти по спілкуванню громадян з поліцією.

«Закономірно, що в сучасному світі люди все більше надають перевагу в спілкуванні за допомогою месенджерів та чатів. Тому ми не можемо не підтримувати новітні технології, тим більше, що вони дійсно мають свої переваги.  Адже коли на реагування важлива кожна секунда, яка може врятувати чиєсь життя, то впровадження цих новітніх технологій є необхідністю», - зазначив представник компанії розробника Дмитро Кібзун.

Далі, під час зустрічі, журналісти мали змогу практично побачити процедуру надходження виклику «SOS» до диспетчерської Ситуаційного центру. Зауважмо, що вказана кнопка використовується лише у випадках загрози життю та здоров’ю та в той час, коли людина не має змоги зателефонувати на «102».

За кілька секунд на моніторі диспетчера з’являється інформація про причину виклику, особу, яка потребує допомоги, а також місця її перебування. Таким чином суттєво зменшується час на обробку повідомлення і значно пришвидшується реагування поліції на виклик. 
Особливо це буде актуально і корисно для іноземців, які не знають мови та не можуть пояснити адресу свого перебування, а також туристів, які, можливо, заблукали у гірській місцевості.

Про переваги функцій мобільного додатку, які допоможуть в роботі поліцейських розповів керівник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош.

«Перш за все мобільний додаток, як для поліцейського, корисний своєю оперативністю надходження повідомлень про ту чи іншу подію від громадян, що дає змогу більш ефективно спрацювати поліції у розкритті злочину, затримання злочинців, чи забезпечити відповідне реагування на правопорушення», - зазначив очільник прикарпатської поліції.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини