Театр «КУМ» із Калущини зірвав овації на  фестивалі у Словаччині

опубліковано: 2018.08.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 247
Знаний далеко за межами Калушини народний гумористичний театр «КУМ» часто запрошують на фестивалі і конкурси організатори міжнародних заходів у сусідні країни Європи. У словацьких містечках Тополі, Рунині, Пихні 27-31 липня відбувся фестиваль культури русинів-українців Словацької Республіки. Учасниками цього фестивалю з Прикарпаття стали соліст Івано-Франківської філармонії імені Іри Маланій Василь Михайлович та гумористичний театр «КУМ» Калуського РБК. 
 
 
Учасників та численних глядачів фестивалю привітав сільський голова Пихні Міхал Шестак. Про орієнтири творчої співпраці прикордонних областей Словаччини і України вели мову Почесний голова союзу русинів-українців Словацької Республіки Іван Лаба, голова Гуменської регіональної ради Міхал Іванцо.
У цікавому різножанровому концерті взяли участь колективи та окремі виконавці зі Словаччини, а також гості з України, Болгарії та інших країн.
 
«Словацька громада дістала справжнє задоволення від виступу театру «КУМ» і Василя Михайловича, — сказав  один з організаторів фольклорного фестивалю Міхал Іванцо. — Чекаємо їх на наступних  фестивалях у Словаччині». 
Кожен виступ театру «КУМ» супроводжувався бурхливими оваціями і схвальними відгуками глядачів.
 
                                                                                                                    Театралізація пісні "Маруся"
 
Театр «КУМ» дякує організаторам фестивалю за можливість показати своє мистецтво українцям Словаччини, а також меценатам Мар’яні Івасів і Миколі Манелюку за фінансову допомогу.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини