Сесія райради, яка не відбулася. Через відсутність кворуму

опубліковано: 2018.08.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 192
У четвер мала продовжитися  сесія райради, яку 5 липня припинили через те, що частина депутатів  залишила сесійну залу. 
 
На пленарному засіданні другого серпня планували затвердити програму ремонту доріг у районі, прийняти ряд звернень, внести зміни до соціальних програм, нарешті затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя та внести зміни і доповнення у районний бюджет на 2018 рік. Та фракції Української народної партії, Української партії, ВО «Батьківщина», УКРОПу не з’явилися на пленарне засідання у повному складі. Тому сесія не розпочалася через відсутність кворуму. Наступне пленарне засідання перенесли на невизначений час.
 
Голова Калуської районної ради Михайло Срібняк заявив: «Присутні депутати знімають із себе відповідальність за те, що ми сьогодні не можемо затвердити допрацьовану програму ремонту доріг у районі, не можемо вкотре передбачити кошти на функціонування інклюзивного центру, який вже повинен працювати, оскільки наближається початок нового навчального року. Також через відсутність кворуму ми не можемо вирішити проблеми із Цвітівською та Луківською школами, яким з 5 серпня загрожує закриття, та проблему управління соцзахисту, де заблоковано рахунки».
 
Михайло Срібняк озвучив розміри зарплати керівництва райради і запевнив, що у разі, коли депутат Ольга Сікора публічно не спростує інформацію про те, що голова райради і заступник голови отримують по 25 тисяч гривень у місяць, вони будуть подавати позов до суду, а кошти, отримані як компенсацію за моральну шкоду, перерахують на благодійність.
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини