Оновлено форму Протоколу комісії (уповноваженого) із соцстрахування на підприємстві

опубліковано: 2018.07.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 144

 

 
У зв’язку зі змінами в законодавстві вже давно назріло питання оновлення Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою Правління ФСС з ТВП від 23.06.2008 р. № 25.

Тож нарешті реорганізований ще минулого року Фонд соцстраху затвердив нове Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (постанова Правління ФССУ від 19.07.2018 р. № 13). Його норми запрацюють як тільки документ опублікують в офіційній пресі.

Відмітимо, що як і передбачалося, із функцій комісії (уповноважених) із соціального страхування вилучено такі: виділення путівок до санаторіїв та (або) санаторіїв-профілакторіїв застрахованим особам і членам їх сімей; виділення путівок до дитячих оздоровчих закладів; надання соціальних послуг із позашкільного обслуговування з дітьми застрахованих осіб; виділення новорічних подарунків, оскільки Законом № 1105 це не передбачено.

Враховано в новому Положенні зміни найменування страховика на Фонд соціального страхування України, а також його робочих органів.

Також затверджено нову редакцію протоколу засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого).

Зверніть увагу! З 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам, яка затвердженапостановою Правління ФССУ від 19.07.2018 р. № 12.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини