Сергій Стефанко: Замість вирішення серйозних питань, Андріан Волгін розіграв театральну постановку. В Івано-Франківському міському перинатальному центрі прокоментували заяви депутати облради.

опубліковано: 2018.07.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 46

«17 липня у моєму кабінеті трапився неприємний інцидент за участю депутата Івано-Франківської міської ради від БПП Андріана Волгіна. 17.07.2018 року близько 14.00 год. до мене прийшов Андріан Волгін. Я думав, що йдеться про вирішення якихось питань з юридичною аргументацією і документами  по апарату УЗД,  оскільки перед тим давав  відповідь на  його депутатське звернення, тому й запросив  депутата до кабінету, — розповів директор КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» Сергій Стефанко. 

"Втім, ситуація виявилась інакшою. Депутат Волгін вирішив розіграти театральну постановку. Він зайшов до мене у кабінет та поклав заздалегідь заготований пакет з сухарями на стіл. Потім увімкнув мобільний телефон у режим відеозйомки, наговорив купу звинувачень і жбурнув у мене сухарями. Відео з телефону виклав у соціальну мережу «Фейсбук».

У відео  пан Волгін наголосив, що вартість такого апарату УЗД -  650 тис. грн., що втричі менше, ніж ми заплатили за це обладнання. При цьому депутат не повідомив  мені інформації, яка фірма продає по такій дешевій ціні,  її реквізити, та про який саме апарат УЗД  йдеться, яка його комплектація, хоча  я  в нього просив адресу сайту і контактні телефони.

Звинувачення Андріана Волгіна  серйозні, оскільки, за його словами, потрібний апарат ми б купили втричі дешевше, ніж придбали нещодавно на тендерних закупівлях за системою «ProZorro» (

http://www.prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-02-21-000752-a)  за 2 млн. 025 тис. грн.

Заклад потребував новий апарат УЗД. Ми виставили на «ProZorro» (

http://www.prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-02-21-000752-a) медико-технічні вимоги до апарату, при цьому навіть не писали виробника і модель, а тільки максимальну суму, яку ми можемо заплатити  - 2 млн. 300тис. грн. На аукціоні виграла фірма, що продавала апарат MY Lab 40 Advanced виробника «Esaote», з сумою 2 млн. 025 тис. грн. Нам надали технічні характеристики цього апарату, інформацію про програмне забезпечення до нього, інформацію про чотири датчики, які входять у комплектацію. Працівники діагностичного відділення звірили документи, надані фірмою, щодо відповідності цього апарату нашим потребам, і схвалили вибір.

Новий апарат УЗД був доставлений у опечатаних ящиках. Обладнання виготовлене  18.05.2017 року, змонтоване постачальником, там  працюють усі системи і датчики. На апарат надали гарантію 12 місяців. Працівники УЗД відділення випробовували новий апарат  - він відповідає усім сучасним вимогам.

Втім, чи цікава така інформація Андріану Волгіну – навряд. Адже гра депутата на публіку вдалася: «корупціонер - викритий, нехай тепер виправдовується». На мою думку, такий спосіб вирішення серйозних питань - це політичні ігри, набирання балів депутатом перед черговою виборчою кампанією.

Після зустрічі з депутатом я звернувся в  поліцію, у тому числі і кіберполіцію. Бо якщо є якісь порушення, хай компетентні органи розберуться, дослідять і винесуть відповідне рішення,   а також подадуть до суду»,  —зазначає Сергій Стефанко.

  

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини