В Івано-Франківську дівчата обікрали дві квартири

опубліковано: 2018.07.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 207

 

Нещодавно Івано-Франківський міський суд виніс покарання дівчатам, які обікрали квартири в обласному центрі. Одна з них — студентка державного коледжу технології та бізнесу, інша навчається в Прикарпатському національному університеті.

Подруги, одна з яких, до речі, неповнолітя, ввечері 18 серпня минулого року познайомилися із хлопцями неподалік нічного клубу «Pasage Gartenberg». Парубки запросили дівчат до себе додому. Спершу разом розпивали спиртні напої, а після того, як хлопці залишилися в іншій кімнаті, старша з дівчат забрала з кухні ноутбук  «Lenovo G 50-70», і дівчата пішли додому.

Через два дні  дівчата прийшли до будинку іншого потерпілого, оскільки знали, що його немає вдома. Старша подруга допомогла молодшій проникнути до квартири на першому поверсі через відчинене вікно балкону. Звідти  дівчина викрала ноутбук марки «Lenovo В570е». Подруги здали ноутбук в ломбард, а гроші витратили.

У суді дівчата свою провину визнали. Під час розгляду справи з’ясувалося, що старша з дівчат — на 12 тижні місяці вагітності. Тому обом суд призначив три роки в’язниці, проте одразу ж пом’якшив покарання – рік випробувального терміну.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини