Калуш — місто, в якому немає шкільних поборів? Що про це думають самі калушани

опубліковано: 2018.07.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 228

У групі “Типовий Калуш” у Facebook новинний портал “Шабля” розмістив новину про те, що Калуш — єдине українське місто, в якому немає шкільних поборів. Ця інформація — від співзасновниці організації "Батьки SOS" Альони Парфьонової, яку вона озвучила під час онлайн-конференції на Depo.ua:

— Є ціле місто, в якому немає поборів. Це місто Калуш. Але це було політичне рішення керівництва міста.

Відразу під постом розгорілася дискусія. Одні калушани писали, що це — веселий жарт, схожий на першоквітневий, “анекдот дня”, “та ну?”.

«Поверніть за 10років мені гроші,які були витрачені на різні нужди школи», — зазначила Зоряна Мишковська.

Сабан Богданович Богдан поцікавився: “Хто проводив дослідження? Наскільки вони компетентні? Хто фінансував? Скільки шкіл і у скількох містах перевірено? Метод перевірки? Хто така Альона Парфьонова і Батьки SOS?”

Таня Заярнюк зауважила: “Я вибачаюсь колись кошторис школи бачили??? Ніііі!! Сто процентів!!! Шкода що робите ширму нібито не знаю (((нібито все добре Розумію страх за дитиною!!!!! Їй в цій школі навчатися!! З власного досвіду скажу корупцією займаються викладачі і вище. Міністр освіти мені сказав що не так легко звільнити викладача!!! Дали викладачці ніби догану а працює зараза і що хоче то і робить як і раніше”.

Проте багато хто з батьків зазначив, що ця інформація — правдива:

Мар'яна Данилюк: “В 7 школі, моєї дочки в класі дійсно немає жодних поборів”.

Наталя Русинкевич: “Третя школа послідніх кілька років жодної копійки...”

Анна Прокопів: “Донька закінчила 3 школу. Ніколи не збирали гроші на потреби школи чи класу. На потреби дітей (подарунки до Миколая, альмом, поїздки класу і все) так що чистої води правда. Ви поцікавтесь які розцінки у великих містах і тоді будуть висновки”.

Інна Солодка: “Діти вчаться в 1 школі, ніколи нічого не збирали на потреби школи...”

Одночасно під коментарем Galina Kukhta: «6 школа — кожен місяць збирають на прибирання класу — по 6 грн з учня” розгорілася окрема дискусія: чи мають право вчителі змушувати старшокласників прибирати навчальні кабінети. А якщо діти відмовляються прибирати, то вони здають гроші, щоб за них це робили інші.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини