У Калуші на Майдані Шептицького встановлено бігборд Петру Болбочану

опубліковано: 2018.07.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 75

Як з’ясували «Вісті Калущини», бігборд встановлено найталановитішому українському полководцю 1917-1920рр.Петру Болбочану з ініціативи члена історичного клубу «Холодний Яр»  Ігоря Сметанського, Для його виготовлення і монтажу пожертви зібрали патріоти Калущини Петро Цюпа, Богдан Петрина.

Ігор Сметанський у коментарі «Вістям Калущини» зазначив: «Прочитавши книги "Похід Болбочана на Крим", "Отаман Болбочан та інші",  публікацію Романа Коваля "Героїзм і трагедія Петра Болбочана"  та Тетяни Осташко "Справжній полковник" (газета «День» від 22 лютого, 2018), у мене виникла думка вшанувати пам'ять про видатного українського воєначальника. У цьому році минає 135 років від дня народження і 99 років його трагічної загибелі. Особлива подяка за втілення ідеї в життя президенту історичного клубу "Холодний Яр", акедеміку Роману Ковалю за надані матеріали та консультації».

Бігборд Петру Болбочану калушани і гості міста мають можливість бачити до  31липня. У газеті «Вісті Калущини» за 6 липня читайте публікацію письменника, академіка, дослідника української історії Романа Коваля «Полковник Петро Болбочан міг стати українським Бісмарком». 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини