Депутати районної ради внесли зміни до трьох програм соціальної сфери, але не ухвалили зміни до бюджету і не затвердили програму ремонту доріг у районі, бо…залишили сесійну залу

опубліковано: 2018.07.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 66

5 липня розпочалося, але не завершилося пленарне засідання 17 сесії Калуської районної ради VІІ демократичного скликання..

Під час розгляду питань «Про передачу видатків на виконання повноважень між Калуською районною та Новицькою, Тужилівською і Сівко-Калуською сільськими радами у 2019 році» та «Про Районну цільову програму ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Калуського району на 2018-2022 роки» депутати довго дискутували, але не вистачило голосів, щоб прийняли рішень, Не стала робота сесії конструктивнішою і після незапланованої перерви..

Правда, депутатам районної ради вдалося прийняти кілька рішень, що стосуються соціальної сфери. Зокрема, внесено зміни до районних програм відносно соціальної підтримки та реабілітації осіб з інвалідністю з вадами зору на 2015-2019 роки, соціального захисту населення Калуського району у 2017-2021 роках та соціальної підтримки учаників АТО та членів їх сімей на 2018 рік.

Та коли перейшли до питаннь про затвердження звіту про виконання бюджету за І квартал 2018 року та внесення змін і доповнень у цьогорічний районний бюджет, знову почали з’ясовувати стосунки. У результаті— звіт не затвердили, бо не вистачило голосів. Зміни до цьогорічного районного бюджету теж не ухвалили, як не розглянули інші питання порядку денного, бо … депутати просто розійшлися. На знак протесту більшість сільських голів проти неконструктивної роботи народних обранців залишили сесійну залу ще раніше, ніж депутати. 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини