Мости після повені будуть відновлявати за кошти з місцевих бюджетів

опубліковано: 2018.07.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 81

Минулотижнева стихія є некласифікованою подією, заявляють в управлінні з питань цивільного захисту ОДА

Внаслідок сильних дощів 27-29 червня найбільших збитків зазнали у Калуському, Богородчанському, Городенківському, Снятинському районах та Загвіздянській і Витвицькій ОТГ. Пошкоджено 8 автомобільних мостів, 5 ділянок берегоукріплень, 30 ділянок доріг місцевого значення.

Йдеться про відновлення та ремонт 14 об’єктів комунального господарства і шести об’єктів водного господарства. Про це йшлося у четвер, 5 липня, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Як повідомив заступник начальника управління з питань цивільного захисту ОДА Іван Дембич, за даними обласного гідрометеоцентру на території Прикарпаття за ці дні випало до 70 відсотків від місячної норми опадів. За його словами,  роботи із відновлення пошкоджених об’єктів фінансуватимуться з місцевого бюджету, бо минулотижнева стихія є некласифікованою подією.

“Райдержадміністрації та ОТГ у десятиденний термін повинні уточнити потребу у коштах для відновлення пошкоджених об’єктів, які місцева влада не може самостійно відремонтувати, та виготовити відповідну проектно-кошторисну документацію. Після цього буде вирішуватися питання виділення коштів з обласного резервного фонду», – говорить перша заступниця голови ОДА Марія Савка.

У Калуському районі внаслідок негоди зруйновано міст у Довгому Калуському та в Мислові.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини