У Коропивнику відбулося районне святкування Дня Коституції України

опубліковано: 2018.07.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 92

Районна концертна програма  до Дня Конституції України проходила 1 липня 2018 року у НД с. Кропивник.  Відкрила програму ведуча  - методист РБК Леся Боринець. Прозвучав Державний Гімн України.

У концертній програмі взяли участь: НА хоровий колектив, фольклорний та вокальні  колективи НД с.Кропивник (кер.В.Луців),НА вокальний гурт «Талісман» НД с.Студінка (кер.Я.Цимбалістий), солісти – вокалісти Дарина Шевчук (НД с.Діброва), Наталя  Грабарська (НД с.Копанки). Далі ведуча запросила на сцену гостей  – НА хоровий колектив «Прикарпаття» та вокальний гурт "Коралі" із с.Угорники, Івано-Франківської  міської ради (кер.Галина Мартиненко) зі своєю концертною програмою.

На завершення програми  керівнику цього колективу  від Калуської райдержадміністрації та відділу культури  за популяризацію українського хорового мистецтва, результативність, співпрацю та участь у святкових заходах, присвячених Дню Конституції України на теренах Калущини було вручено подяку та квіти. Сільський голова Михайло Барнич подякував  організаторам та всім колективам за концертну програму  та хороший настрій.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини