В Івано-Франківській обласній філармонії пройшли урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України

опубліковано: 2018.06.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 45

 

 27 червня, напередодні Дня Конституції України, в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 22-ї річниці Конституції України. Захід зібрав представників органів влади учасників АТО, громадськості, Збройних сил України, правоохоронних органів.  Інформує   bartka.com.ua

З Днем Конституції України учасників зібрання вітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

Звертаючись до краян, Олег Гончарук підкреслив, що українці повинні прагнути, щоб задекларовані 22 роки тому в Основному законі права і обов’язки стали реальністю та забезпечували прогнозований розвиток України як демократичної, соціальної і правової держави.

«Від нас залежить, якій бути нашій державі. Тому маємо спільними зусиллями будувати суспільство, в якому на першому місці буде людина, де пануватиме закон, гуманізм, демократія і справедливість. Переконаний, сталий розвиток нашої держави – це наша єдність, взаєморозуміння, віддана праця», – наголосив очільник Прикарпаття.

Продовжила урочистості концертна програма з відомих творів українських композиторів у виконанні академічного симфонічного оркестру обласної філармонії під орудою Сергія Черняка та солістів-вокалістів Ірини Ключковської, Олександра Семчука, Оксани Кречко.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини