Калуська райдержадміністрація з ініціативи голови РДА Наталії Бабій перерахувала одноденний заробіток на будівництво новицької церкви

опубліковано: 2018.06.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 107

18 червня голова Калуської райдержадміністраціїНаталія Бабій провела нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками управлінь і відділів, керівниками установ району. У роботі наради взяли участь заступник голови РДА Сергій Дудинець і керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин.

Насамперед йшлося про роботу управлінь і відділів РДА та установ району. Особливу увагу звернено на дотримання виконавської дисципліни, вчасного виконання документів, розгляд звернень тощо. На нараді обговорено актуальні питання життєдіяльності району. Також говорили про освітню реформу, яка розпочнеться з нового навчального року у перших класах.

На нараді кожен із начальників управлінь та відділів доповів про роботу та окреслив завдання, які потрібно вирішити. Наталія Бабій повідомила, що у четвер заплановано відзначення 100-річчя державної служби.

Голова РДА Наталія Бабій звернула основну увагу присутніх на питанні фінансової дисципліни, використання відпусток та ін. Також на нараді йшлося про підготовку питань на розгляд сесії районної ради.

Насамкінець Наталія Бабій порушила питання підтримки будівництва церкви в селі Новиця. Керівники структурних підрозділів підтримали ініціативу Наталії Бабій щодо перерахунку одноденного заробітку на будівництво церкви.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини