Медичних працівників привітали з професійним святом

опубліковано: 2018.06.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 88

dsc00188

 

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. У всі часи шанували і заслужено цінували тих героїв, хто справою свого життя обрав турботу про здоров’я людей.

У третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Свято, завдяки якому ми маємо можливість висловити величезну вдячність, повагу та шану лікарям, медсестрам, санітаркам і всім працівникам охорони здоров’я.

День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Напередодні свята, 15 червня, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Кращих фахівців галузі охорони здоров’я району привітали голова райдержадміністрації Наталія Бабій, керівник апарату РДА Олена Романишин і голова районної ради Михайло Срібняк. Наталія Бабій подякувала медикам за їх  роботу, зазначила, що робота медиків заслуговує на особливу повагу, та запевнила, що влада району докладатиме максимум зусиль, щоб вирішувати проблемні питання в галузі охорони здоров’я. Михайло Срібняк побажав усім міцного здоров’я, спокою й достатку, успіхів та подальших професійних здобутків, миру в нашій країні.

Під час урочистостей медичних працівників району  нагородили  спільними грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради, грамотами та подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню району та з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Також привітав зі святом, висловив слова вдячності за роботу  та нагородив грамотами медиків району головний лікар Калуської районної лікарні Микола Гудим. Чудову концертну програму та гарний святковий настрій подарували медичним працівникам  художні колективи  району.

 

 

 

 

 

 

  

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини