Влада і громадськість мають посилити взаємодію на етапі впровадження реформ, – Олександр Саєнко

опубліковано: 2018.06.15 | Коментарів: 0 | Переглядів: 50

Прозорість процедур та зменшення впливу чиновника, реформа державного апарату, електронні технології і більш тісна співпраця з громадськістю та якісна комунікація є відповідями на питання, як прискорити впровадження реформ, вважає Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

«2018 рік став, по суті, роком виклику, розбудови інституційної спроможності реалізувати реформи. Мені здається, що ці зміни дадуть невідворотність реформ, якісно покращать соціологічну картину, коли вони почнуть впроваджуватись на практиці, дадуть позитивні результати суспільству», - сказав він в ході конференції «Чи є вікно можливостей для реформ за рік до виборів?».

Олександр Саєнко також додав, що в тісній співпраці з громадськістю вдалося зробити важливі кроки на законодавчому рівні і запустити реформи в сфері корпоративного управління, охорони здоров’я, освіті, енергетиці, державній службі, антикорупційній сфері тощо.

«Наприклад, у питанні приватизації ми запустили електронні аукціони продажу об’єктів «малої» приватизації, також запустили процес корпоратизації, вже відбулись засідання Номінаційного комітету, і невдовзі ключові державні підприємства отримають нові Наглядові ради», - повідомив Міністр Кабінету Міністрів України, наголосивши, що для подальших якісних змін у владі дуже важлива підтримка суспільства.

У свою чергу Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі підкреслив, що вже дуже багато Україною досягнуто, вона багато зробила для реформування політики та економічних структур.

«Це сталося в найбільш складних умовах, ця країна виборює суверенітет, долає економічні проблеми. Але комунікація надзвичайно важлива, треба яскраво розповідати про те, що ви робите», - додав він.

Загалом учасники конференції дійшли висновку, що громадськість, експерти, аналітичні центри, реформатори та інші професіонали мають постійно бути на марші тих змін та важливих процесів, які розпочаті і мають бути успішно завершені.

 
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини