В‘ячеслав Кириленко обговорив зі Спілкою ректорів законопроект щодо фінансування вищої освіти

опубліковано: 2018.06.15 | Коментарів: 0 | Переглядів: 58

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у розширеному засіданні громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України», що відбулось сьогодні в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і було присвячене обговоренню законопроектів з питань фінансування вищої освіти. Зокрема, розглянули урядовий  законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» та інших законів України щодо фінансування вищої  освіти». В обговоренні взяли участь ректори провідних українських вищих навчальних закладів, представники Міністерства  освіти і науки та народні депутати.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що законопроект передбачає наповнення університетської автономії реальним змістом через запровадження нових можливостей для фінансування ВНЗ.

«Треба дати університетам законну можливість заробляти набагато більше, надаючи якісні освітні послуги. Над цим питанням працює робоча група у Кабінеті Міністрів», - повідомив В’ячеслав Кириленко.

За його словами, незабаром відбудеться фінальне засідання робочої групи, узагальнення якої стануть основою позиції Міністерства освіти і науки, що подаватиме законопроект у Парламент.

Нагадаємо, під головуванням Віце-прем’єр-міністра В.Кириленка в Уряді працює робоча група, що розглядає законопроекти, які стосуються  удосконалення системи фінансування вищої освіти і спрямовані на розширення фінансової автономії ВНЗ та розробляє проекти урядових рішень необхідних для реалізації Закону «Про освіту» (2017 р.).

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини