У Підмихайлівському ЦДЮТ відбувся творчий звіт

опубліковано: 2018.06.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 77

dsc00222

Днями відбувся творчий звіт Підмихайлівського Центру дитячої та юнацької творчості. У заході взяла участь голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій.

Позашкільний навчальний заклад району цього навчального року зібрав у своїх стінах у 36 гуртках 509 дітей, які отримували додаткову освіту та творчо розвивались, отримували знання та формували в собі національні та загальнолюдські цінності, риси громадянина України.
Усіх гуртківців, педагогічний колектив закладу та їхніх батьків із закінченням навчального року привітала голова районної державної адміністрації Наталія Бабій. Вона дала високу оцінку роботі закладу та подякувала педагогам за працю.

Директор ЦДЮТ Леся Кішко проінформувала усіх присутніх про роботу Центру та досягнення й перемоги дітей на районному, обласному, Всеукраїнському рівнях. Потішили присутніх своїми виступами вихованці гуртків.

Підвівши підсумки навчального року, ще раз впевнились у тому, що завдяки професійній діяльності педагогів ЦДЮТ і усіх освітян Калущини учнівська молодь виявиться навченою, готовою до реалізації своїх громадянських обов'язків та вирішення власних реальних життєвих проблем.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини