Гороскоп на тиждень: головне—спокій

опубліковано: 2018.06.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 125

Овен

Не надавайте значення дрібницям. Для того щоб вийти з ситуації, що склалася, використовуйте логіку і холодний розум. А в кінці робочого дня краще зайнятися фізичними вправами.

Телець

Як і властиво Тельцям, конфліктних ситуацій краще уникати, але якщо вже раптом трапилося, не тримайте все в собі. Всі проблеми ви можете вирішити спокійною розмовою.

Близнюки

Перед тим як вирішувати проблему, добре проаналізуйте, що призвело до таких наслідків. Можливо, саме ви стали причиною і звинувачувати інших немає сенсу.

Рак

Крики і лайка можуть довести лише до сліз. Краще виберіть мирний спосіб вирішення проблем. Запросіть кривдника на чашку кави або чаю і обговоріть всі, що вас хвилює.

Лев

Іноді потрібно пожертвувати чимось, щоб отримати бажане. Розподіліть свої пріоритети правильно і не лізьте в бійку, якщо вона погіршить ситуацію.

Діва

На цей тиждень спробуйте чітко сформулювати все, що ви хочете, спочатку для себе, а потім для тих, з ким стався конфлікт. Чим чіткіше ви поясните свою позицію, тим кращим чином вирішиться конфлікт. Головне – не мовчати.

Терези

Ви, як завжди, все зважуєте, і це ваш головний козир у вирішенні конфліктів.

Скорпіон

Цього тижня вам краще обійти конфліктні ситуації, а десь навіть попросити вибачення, бо деякі необдумані слова могли сильно поранити вашу близьку людину.

Стрілець

Слідкуйте за своєю мовою, бо образливі слова з ваших уст можуть посилити конфлікт.

Козеріг

Пора забути і відпустити старі образи, для того щоб з легкістю дивитися в нове життя. Кращий шлях вирішення проблем – це сказати все в обличчя.

Водолій

Головне – це гарний настрій, тому обов’язково займіться улюбленою справою і легко ставтеся до проблеми. Ситуація сама підкаже вам відповідь.

Риби

У конфліктній ситуації Рибам краще промовчати. Іноді потрібно, щоб пройшов час, тоді ви чіткіше зрозумієте, що було зроблено не так.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини