Христина Лукач— володарка гран-прі конкурсу «Осінні фрески-2018»

опубліковано: 2018.06.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 204

3 червня у селі Студінка, у Народному домі, відбувся гала-концерт районного конкурсу дитячої творчості «Осінні фрески-2018». У святковому дійстві взяли участь голова Калуської РДА Наталія Бабій та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець, повідомляє сайт Калуської РДА.

На сцені демонстрували свої таланти 37 учасників. У феєричному  заході гран-прі здобула Христина Лукач. Перше місце у середній віковій групі виборола Катерина Юськів. До речі, саме їхні імена раз по раз спалахують в контексті мистецького життя Калущини, адже дівчата із села Підмихайля - неодноразові переможці численних районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Христина Лукач і Катя Юськів вразили членів журі яскравими образами, щирим, емоційним виконанням пісень, чудовим тембром голосу.

Грамотами за участь у конкурсі нагороджені також Оля Вовчук та Богдан Попович. Останній отримав чудові подарунки як один із наймолодших учасників заходу. Чудові музичні композиції всім присутнім подарували учень Підмихайлівської дитячої школи мистецтв Ігор Стефурак і випускник Підмихайлівської школи, а зараз студент Володимир Попович. Неперевершеними хореографічними композиціями запалювали публіку і танцювальні колективи.

Учасники конкурсу висловили щиру вдячність організаторам «Осінніх фресок» - відділу культури РДА, голові Калуської РДА Наталії Бабій за підтримку та подарунки і всім спонсорам за чудові призи. Слід відзначити, що без подарунка не залишився жоден учасник конкурсу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини