Робоча група визначила обсяги ремонту доріг у Тужилові і Сівці-Калуській

опубліковано: 2018.05.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 136

dsc00195

29 травня відбулося виїзне засідання робочої групи з обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території району. Члени робочої групи визначили обсяг ремонту доріг на території Тужилівської і Сівко-Калуської сільських рад.

Нагадаємо, нещодавно робоча група здійснила моніторинг стану якості доріг в районі. Після того, як робоча група визначила перелік доріг, які потребують першочергового ремонту, бюджетна комісія підтримала дане рішення.

Перебуваючи на території сільських рад, члени робочої групи поспілкувалися із Тужилівським сільським головою Василем Лазарем і Сівко-Калуським сільським головою Оксаною Онопченко з приводу ремонту доріг «Голинь – Рожнятів» (через Тужилів) і «Пійло – Завадка» (через Сівку-Калуську).

Члени робочої групи наголошують, що ремонтувати дорогу потрібно в межах населених пунктів. Звернення від сільських рад необхідно писати до департаменту будівництва, житлово-комунального господарства та архітектури ОДА. Адже це дороги обласного значення, які є на балансі даного департаменту.

Одержувачем коштів і замовником робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг загального користування місцевого значення наразі є управління Служби автомобільних доріг в області. Проте, у зв’язку з тим, що ці дороги перебувають в поганому стані, місцева, районна влада та члени робочої групи одностайні в тому, що потрібно, по можливості, провести ремонт доріг у межах населених пунктів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини