Податок на нерухоме майно за будівлю в аварійному стані

опубліковано: 2018.05.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 47
Адмінбудівля перебуває в аварійному стані. Є звіт про результати проведення технічного обстеження. Чи потрібно нараховувати податок на нерухоме майно?

Відповідно до п.п. «ґ» п.п. 266.2.2 ПКУ, не є об'єктом оподаткування житлова нерухомість непридатна для проживання, у тому числі у зв'язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Крім цього, на території м. Львова відповідно до п.п. 3.2.14 п. 3.2 Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 29.06.2017 р. № 2139 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», не є об’єктом оподаткування об’єкти нерухомості, які перебувають у стані реконструкції, модернізації та капітального ремонту, що підтверджується відповідною дозвільною документацією.

 

За матеріалами ГУ ДФС у Львівській області

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини