Комісія райдержадміністрації поспілкувалася з мешканцями Зеленого Яру

опубліковано: 2018.05.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 94

dsc00061

21травня комісія райдержадміністрації здійснила виїзд до села Зелений Яр.

Комісією розглянуто усне звернення жителів Зеленого Яру щодо фактичного пролягання меж Калуського і Рожнятівського районів. Жителі села клопочуть про ремонт дороги обласного значення «Калуш – Осмолода», яка з’єднує Калуський і Рожнятівський райони.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Марія Мельник роз’яснила мешканцям Зеленого Яру питання фінансування і ремонту доріг.

Марія Мельник зазначила, що з 1 січня 2018 року з набранням чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2013 року № 759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення» автомобільні дороги загального користування місцевого значення передані зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери управління облдержадміністрації та відповідально до розпорядження облдержадміністрації від 27 грудня 2017 року № 825 «Про прийняття автомобільних доріг загального користування місцевого значення» на баланс департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації. Розпорядником коштів субвенції є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА. Одержувачем коштів і замовником робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг загального користування місцевого значення у І півріччі 2018 року є управління Служби автомобільних доріг в області.

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини