Проведено районний фестиваль творчості дітей з особливими потребами

опубліковано: 2018.05.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 97

dsc00014

 

15 травня  у Калуші, у районному Будинку культури,відбувся районний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе!» Організатор фестивалю – районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (керівник Богданна Ніздропа).

У залі районного Будинку культури представлено творчі роботи. Діти намалювали малюнки. На фестиваль завітали заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богдана Ніздропа, працівники центру та відділу культури.

У вітальному слові заступник голови РДА Сергій Дудинець наголосив, що районна влада та соціальні служби докладатимуть усіх зусиль, щоб кожна дитина з інвалідністю відчувала себе рівноправним членом суспільства, мала можливість реалізовувати власні таланти та здібності, відстоювати інтереси та погляди.

Звертаючись до присутніх, Сергій Дудинець підкреслив: «Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та майбутнє. Вони всі рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Нашими спільними зусиллями можемо кожному допомогти знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили, в себе».

Під час заходу присутні змогли насолодитись чудовою виставкою творчих робіт обдарованих дітей з особливими потребами. На огляд представлено картини,  в які діти вклали не тільки майстерність, але й частинку душі.Кожному з учасників фестивалю працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вручили подарунки.

Учасники фестивалю порадували публіку яскравою концертною програмою. Діти читали вірші, співали пісні, танцювали. Переможці фестивалю Божена Луцька, Юлія Надвірнянська та Віра Падучак декламували вірші про маму та Україну, а Андрій Лазар заспівав пісню про заробітчан. На заході також виступили вихованці Голинської і Підмихайлівської шкіл мистецтв та аматори із сіл району.

Ведуча заходу Катерина Машталір розповіла дітям, що потрібно цінувати дитинство та кожну мить життя. Святковий захід підготували та провели працівники відділу культури райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини