Обстеження автомобільних доріг

опубліковано: 2018.05.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 132

dsc00728

11 травня робоча група, перше засідання якої відбулося напередодні,  розпочала обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Калуського району. Виїзне засідання робочої групи проведене під керівництвом голови РДА Наталії Бабій.

Цього дня робоча група здійснила обстеження доріг: «Калуш – Завій», «Завій-Вістова (через Яворівку)», «Калуш – Лука», «Войнилів-Томашівці-Копанки». Найбільш проблемною дорогою визначено «Калуш-Завій» (Довга гора). Голова РДА Наталія Бабій підкреслила, що найдоцільніше спрямувати всі кошти на ремонт дороги до села Завій. Адже ця дорога є однією з найбільш проблемних взимку. Саме сюди потрібно спрямувати кошти, що надійдуть через Службу автомобільних доріг. Не менш актуальними є й інші дороги в районі, куди, по можливості, буде спрямовано необхідні фінансові ресурси.

Голова РДА додає, що наразі в районному бюджеті є 1,5 млн грн, які можна буде використати на ремонт доріг. Ще 0,5 млн грн надійдуть від перевиконання бюджету. Також готові виділити на ремонт доріг і сільські ради близько 3 млн грн.

Таку ідею підтримує і голова районної ради Михайло Срібняк та депутати районної ради, які представляють у раді різні фракції та беруть участь у складі робочої групи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини