Делегація з Калуського району побувала на відкритті ІІІ Міжнародного фестивалю «Карпатський простір»

опубліковано: 2018.05.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 108

Біля пам’ятника Великому Каменяру, на головній сцені Івано-Франківська, відбулося урочисте відкриття ІІІ Міжнародного фестивалю «Карпатський простір», інформує сайт РДА.

У заході взяли участь голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій,  заступник голови РДА Сергій Дудинець, начальники управлінь і відділів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час відкриття фестивалю голова облдержадміністрації Олег Гончарук привітав учасників та глядачів дійства. Посадовець подякував міністерствам культури, науки і освіти, інформаційної політики України, Національному театру оперети, депутатам Верховної Ради України і депутатському корпусу обласної та міської рад, які спільно з виконавчою владою області виступили «єдиним фронтом» задля організації такого дійства.

За словами голови ОДА, фестиваль може стати своєрідним брендом Івано-Франківщини, адже область є однією із найпривабливіших в Україні та славиться унікальними мистецькими надбаннями. 

«Фестиваль «Карпатський простір» дає позитивний імпульс для розвитку економіки та черговим кроком до зближення Прикарпаття з європейськими країнами», - зазначив Олег Гончарук.

Народний депутат України Анатолій Матвієнко акцентував увагу на основній ідеї та меті фестивалю, яку ставили перед собою його організатори  три роки тому - через культурно-мистецьке співробітництво розвивати співпрацю з країнами Карпатського регіону у різних галузях. За його словами, Прикарпаття – найкращий край нашої держави.

Впродовж трьох років фестиваль розвивається, і цьогоріч – це масштабна подія та черговий крок до становлення духовного центру європейських держав. 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини