Секретарям розповіли про ведення документації і дотацію за молодняк худоби

опубліковано: 2018.04.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 127

 

dsc00517

2018.04.19

19 квітня у залі засідань під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олени Романишин відбулася нарада із секретарями сільських рад.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Матківська детально роз’яснила питання виплати дотації на молодняк ВРХ.

Про раннє виявлення дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та попередження насильства в сім’ї, а також про послуги патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми в громаді розповіла Любомира Касіянчук, заступник начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.

Оксана Дзіворонюк, начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації, наголосила на важливості документування управлінської діяльності щодо контролю за виконанням документів, а також зупинилася у своїй доповіді на питанні організації розгляду усних звернень громадян в районній державній адміністрації.

У різному начальник Калуського міськрайонного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Світлана Приплоцька роз’яснила норми чинного законодавства щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини