Засідання комісії для допомоги контрактникам

опубліковано: 2018.04.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 133

dsc00384

16 квітня відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян, що уклали контракт на проходження військової служби з додержанням умов, пробачених статтею 20 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо надання їм одноразової грошової допомоги.

На порядок денний було винесено два питання. Двоє жителів з району, які підписали контракт для проходження військової служби, написали заяву та подали всі необхідні документи щодо надання їм одноразової грошової допомоги в розмірі 4000 грн.

За результатами розгляду заяви, члени комісії проголосували одноголосно про виплату захисникам Вітчизни одноразової грошової допомоги в розмірі 4000 грн.

 

Довідково. Виплата здійснюється відповідно до районної цільової Програми фінансування заходів з мобілізаційної підготовки в Калуському районі, затвердженої Калуською районною радою від 02.02.2017 № 120-7, спільного розпорядження голови районної ради і районної державної адміністрації від 04.09.2017 № 172-р/272 «Про утворення комісії з розгляду заяв громадян, що уклали контракт на проходження військової служби з додержанням умов, пробачених статтею 20 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо надання їм одноразової грошової допомоги». Одноразова грошова допомога надається громадянам Калуського району, якщо вони уклали контракт для проходження військової служби після 27 квітня 2017 року (тобто після затвердження вищезазначеної Програми на сесії районної ради).

Звернення про призначення одноразової грошової допомоги повинне містити такі документи:

заява на ім’я голови районної ради або районної державної адміністрації;

згода на обробку персональних даних;

копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів заявника;

номер поточного рахунку в установі банку на який буде зарахована допомога;

документ, яким підтверджується факт укладення контракту на проходження військової служби (витяг із наказу про прийняття на військову службу за контрактом).

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини