Україна і Туреччина готові активізувати реалізацію спільних проектів в енергетичній та авіаційній галузях, – зустріч Глави Уряду з Главою МВС Туреччини

опубліковано: 2018.04.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 108
 

Україна і Туреччина готові активізувати реалізацію спільних проектів в найбільш затребуваних сферах – енергетичній, авіаційній та сфері військово-технічної співпраці. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міністром внутрішніх справ Турецької Республіки Сулейманом Сойлу.

Перемовини відбулися в рамках роботи Київського безпекового форуму, який є великим міжнародним майданчиком для обговорення найбільш актуальних питань розвитку України і всього регіону.

Глава Уряду наголосив, що конструктивна позиція Анкари щодо підтримки територіальної цілісності нашої держави, невизнання окупації Криму та захисту прав та інтересів громадян України - кримських татар – дуже важлива для Києва. І так само важливо намагання обох сторін посилити економічний аспект співпраці.

«Наші відносини є доволі активними, Туреччина є нашим стратегічним партнером. І посилення співробітництва у торговельно-економічній сфері є однією з ключових передумов успішного розвитку стратегічного партнерства», - сказав Володимир Гройсман.

«Наші відносини з Україною базувалися і базуються на партнерстві та солідарності. Ми живемо в непростий період, коли треба міцно стояти на ногах і бути разом, - сказав Сулейман Сойлу. - Ми маємо продовжувати нашу співпрацю».

Довідково

В 2017 році товарообіг між Україною та Туреччиною зріс на 20,1 % і досяг $3,78 млрд. з позитивним сальдо в $1,26 млрд. Цими днями в Анкарі проходить засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва, там будуть вироблені практичні рішення для подальшого розвитку наших торговельних та економічних відносин.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини