Призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності працівнику-суміснику

опубліковано: 2018.04.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 65
Що є підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності працівнику-суміснику?

Відповідь: копія листка непрацездатності.

Частиною 1 статті 31 Закону України «Про загальне обов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV визначено документи, які необхідні для призначення матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Зокрема, підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності у разі роботи за сумісництвом є копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою (за наявності) за основним місцем роботи. Порядок і умови видачі, продовження та обліку листків непрацездатності, здійснення контролю за правильністю їх видачі встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням із Фондом соціального страхування України.

Білоткач Галина Панасівна, експерт гарячої лінії

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини