Керівники району привітали мешканців Калущини з Великоднем

опубліковано: 2018.04.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 162

Шановні жителі Калущини!

455656

 

Сердечно вітаємо вас із найсвітлішим святом Христового Воскресіння!

Вже майже два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир і спокій, злагоду та добробут. Кожен з нас знаходить у цьому величному святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.

Саме ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення і якнайшвидше повернення в Україну миру та спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбуття. Тож нехай Бог дарує своє благословення кожній українській родині, нехай береже наших воїнів-захисників, воїнів світла і добра!

Щиро віримо, що Великодні дзвони додадуть нам сил та енергії перебороти всі труднощі, зберегти в серцях милосердя,  повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу життя над смертю, добра над злом. Бажаємо, щоб радісні Пасхальні дні поклали благодатні початки новим перемогам і звершенням задля добробуту мешканців нашого краю та рідної України!

Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією. Кожна ваша молитва нехай єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням. Злагоди, достатку, віри та щирої любові вам і вашим родинам.
Всіх земних вам благ!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

З повагою та найщирішими побажаннями

Наталія Бабій, голова Калуської райдержадміністрації

Михайло Срібняк, голова районної ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини