Тиждень української мови та літератури   у Добровлянському НВК

опубліковано: 2018.04.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 178

               

 «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає  мову» (Ліна Костенко)—під таким гаслом в Добровлянському НВК проходив тиждень української мови та літератури, а також святкування 204-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Розпочався тиждень з урочистої лінійки «Пречудесно, пречудово розквітай же, рідне слово…!», який організували вчителі-просвітяни.

    У рамках тижня проведено флешмоб  «Читаємо  «Кобзар» Шевченка, метою якого було залучити якомога більше молодого покоління до популяризації творчості Великого Пророка.    Активно включилися до флешмобу вчителі початкових класів (Петрів С.Я., Модлінська О.І., Будзан Н.Я.,Кубрак Н.І.), які організували і залучили цілі родини своїх вихованців до активного читання «Кобзаря».

       Наступна сходинка тижня—виховний захід під керівництвом наставника «Молодої просвіти!Якимів О.Р.’’ О мово рідна,золота колиско…’’,в якому брали участь учні 6-7 класів. Глядачі мали змогу поринути у багатющий світ рідного українського слова .Щирі дитячі захоплення рідною мовою висловили учні 3-4 класів   в своїх  творах-мініатюрах  на тему:’’Яка мова для мене є найкращою? Чому?’’Чому я пишаюся українською мовою?’’, ‘’Для мене рідна мова-це…’’

Досить цікаво і оригінально проведено квест(організований вчителем Петрів М.М.)  між учнями 10-11 класів,де діти могли показати свої знання про життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря.

         У формі діалогу між Шевченком та його долею проходила літературно-музична композиція’’Думи мої ,думи мої…’’,підготовлена  вчителем  Смолінською О.О .Перед очима глядачів постали  основні  події життя поета ,відтворені учнями 4  та 9 класів:дитинство,Петербург,каземат,прозвучали твори Шевченка,які стали піснями.Закінчився тиждень нагородженням подяками учнів нашої школи, а  також подарунками.

Тетяна Фіняк ,

заступник директора з виховної роботи

Добровлянського НВК

 

                       

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини